Компресійні вироби для вагітнихКолготи компресійні для вагітних 2 клас AV-118, закритий носок, Aurafix

Особливості та переваги: Еластична п'ята стійка до тиску тіла. В'язка має два шари, що значно підвищують еластичність і надійність виробу. Під час носіння на поверхню виступає зайва волога, щ..

2030 грн.

Колготи лікувальні компресійні PREMIUM (1 Клаcс), для вагітних (Pani Teresa, 0474)

Компресійні колготки для вагітних створені з урахуванням анатомічних особливостей і показані кожній вагітній жінці на пізніх термінах, адже в цей період йде підвищене навантаження на венозну..

1454 грн.

Колготи лікувальні компресійні PREMIUM (2 Клаcс), для вагітних (Pani Teresa, 0464)

Компресійні колготки для вагітних створені з урахуванням анатомічних особливостей і показані кожній вагітній жінці на пізніх термінах, адже в цей період йде підвищене навантаження на венозну..

2341 грн.

Колготки для вагітних 2 клас компресії 23-32 мм рт.ст. (Pani Teresa, 0402)

Компресійні колготки для вагітних створені з урахуванням анатомічних особливостей і показані кожній вагітній жінці на пізніх термінах, адже в цей період відбувається підвищене навантаження н..

1785 грн.

Колготки для вагітних компресійні 1 кл. компресії (Pani Teresa, 0411)

Компресійні колготки для вагітних створені з урахуванням анатомічних особливостей і приносять користь кожній вагітній жінці на пізніх термінах, адже в цей період відбувається підвищене наван..

1245 грн.

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

Компресійні колготи для вагітних mediven elegance, 1 клас відкритий/закритий носок

Показання до застосування: «Синдром важких ніг».Схильність до набряків.Профілактика варикозної хвороби у вагітних.Ретикулярний (сітчастий) варикоз, телеангіоектазії.Функціональні флебопа..

4530 грн.

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

Компресійні колготи для вагітних mediven elegance, 2 клас

Показання до застосування: «Синдром важких ніг».Схильність до набряків.Профілактика варикозної хвороби у вагітних.Ретикулярний (сітчастий) варикоз, телеангіоектазії.Функціональні флебопа..

4530 грн.

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

Компресійні колготи для вагітних mediven plus, 1 клас

Міцний медичний трикотаж mediven plus для повсякденного використання з оптимальними лікувальними компресійними характеристиками і широким вибором моделей. Матова непрозора текстура дозволяє п..

4410 грн.

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

Компресійні колготи для вагітних mediven plus, 2 клас

Міцний медичний трикотаж mediven plus для повсякденного використання з оптимальними лікувальними компресійними характеристиками і широким вибором моделей. Матова непрозора текстура дозволяє п..

4410 грн.

Компресійні колготи для вагітних mediven plus, 3 клас

Показання: Варикозна хвороба з трофічними розладами і набряками. Компресійна терапія після хірургічних втручань на венах нижніх кінцівок. Тромбоз глибоких вен. Посттромбофлебітична хвороба. Л..

4880 грн.

Компресійні колготки для вагітних Relaxsan 140 den (18-22 мм) арт.891, Італія

Показання до застосування: Швидко збільшується вага тіла, який надає підвищений тиск на нижні кінцівки. В результаті цього, швидко настає втома, утворюються набряки; При спадкової схильності ..

781 грн.

Компресійні колготки для вагітних Relaxsan 70 den (12-17 мм) арт.790, Італія

Показання до застосування: З початку вагітності при швидкій втомлюваності та набряклості до кінця дня, корисний виріб на випадок, коли швидко збільшується маса тіла і посилюється тиск на ноги..

640 грн.


Компресійні вироби для вагітних

Компресійні колготки для вагітних - рішення численних проблем

Кожна молода мама знає, скільки труднощів стоїть на шляху до появи малюка. Виношування плоду супроводжується різними випробуваннями: збільшенням навантаження на внутрішні органи, розвиток варикозу і т.д.

Сучасна компресійна білизна для вагітних виконується зі спеціальної тканини, з високим рівнем еластичності. Завдяки унікальним властивостям, шкіра під виробом не пітніє, тканина не викликає алергічних реакцій та подразнень.

Саме компресійні колготки для вагітних рекомендують використовувати, як профілактичний засіб від варикозу. Сучасні жінки обирають колготки, адже вони акуратно підтримують живіт, тим самим не дають з'являтися розтяжкам, які не стягують і не тиснуть на живіт. Плід у цей час комфортно розташовується і правильно розвивається.

Основне завдання такої білизни - запобігання варикозу, але варто знати, що воно необхідне при:

  • Венозній сіточці та зірочках на ногах.
  • Набряклості.
  • Сильній втомі та ін.

На сучасних прилавках можна побачити компресійні гольфи і еластичний бинт. Такі пристосування мають не менш ефективний вплив, але ось в комфорті значно поступаються.

Компресійні панчохи для вагітних, як і інші подібні вироби, мають важливі фактори, на які необхідно звертати увагу при виборі. Моделі з I-IV ступенем компресії мають терапевтичний ефект.

I клас застосовують при набряках і підвищеній втомі, при формуванні судинного малюнка у вигляді зірочок і сіточки.

II клас використовують при комплексній терапії.

III клас рекомендують при складних формах венозної недостатності.

IV тип призначають в особливих випадках, які визначає фахівець.

Вагітність - унікальний період, в якому організм сам знає, що йому необхідно. Природою закладено, що в цей період кров жінки стає густішою. Так організм самостійно готується до пологів і крововтраті. Густа кров може привести до застою крові в венах і тромбам. Своєчасне і правильне використання білизни допоможе уникнути таких проблем.

Не варто забувати про такі вироби на всіх етапах вагітності, навіть при пологах. В колготках народжувати не вийде, породіллям пропонують альтернативу - одягати компресійні панчохи для пологів.

Панчохи для пологів - чи можна одягати в пологовий зал?

Про народження писали багато поетів і письменники, але не один з них не зміг передати складність даного процесу. Під час появи нового життя, організм жінки отримує величезний стрес, який супроводжується неймовірними навантаженнями і можливими ускладненнями. Серед ускладнень може виникнути венозний тромбоз.

Панчохи в даному випадку стануть незамінним помічником і зможуть уберегти породіллю від подібних неприємностей.

Фахівці відзначають, що носити білизну необхідно аж до приведення розтягнутих м'язів в тонус.

Після пологів є і протипоказання:

  • Кесарів розтин. В такому випадку, жінці призначають носіння спеціального бандажу.
  • Захворювання провокують набряки.
  • Наявність болю внизу живота.

Вибір білизни повинен здійснюватися вкрай уважно і акуратно. Адже від цього залежить не тільки ваше здоров'я, але і здоров'я майбутнього малюка. Уже згадувалося вище, що всі вироби виготовляються з різною тканини схожої по структурі. Так, на сьогоднішній день, найбільш рекомендованими виробами вважаються колготки і панчохи фірм Medi, Remed, Pani Teresa, Rekaxsan і т.д.