БандажіБандаж для вагітних (до і післяпологовий) ГЛ-1, Реабілітімед

Показання до застосування: Підтримка живота в 2-му і 3-му триместрах вагітності. Викривлення хребта, остеохондроз. Здійснює розвантаження попереково-крижового відділу хребта, попереджає виник..

521 грн.

Бандаж для вагітних (до і післяпологовий) еластичний R4102

Бандаж для вагітних універсальний застосовують: Фіксація органів черевної порожнини і малого таза в фізіологічно правильному положенні Бандаж здійснює підтримку живота, що сприяє нормалізації..

298 грн.

Бандаж для вагітних Aurafix AO-27

Бандаж для вагітних Aurafix AO-27 призначається для зняття болю в області попереку і стегон у майбутньої мами, а також підтримки зростаючого животика.Особливості: Бандаж для вагітних Аурафікс..

759 грн.

Бандаж для вагітних дородовий Т-1101 Evolution

Опис: виготовлений з повітропроникною вологопоглинаючої еластичної тканини з вмістом бавовни 53% анатомічний крій і конструкція виробу адаптують бандаж по фігурі в залежності від терміну ва..

1302 грн.

Бандаж для вагітних підтримує R4104

Бандаж для вагітних універсальний застосовують: Фіксація органів черевної порожнини і малого таза в фізіологічно правильному положенні Бандаж здійснює підтримку живота, що сприяє нормалізац..

294 грн.

Бандаж до- післяпологовий (з ребрами жорсткості) Торос-груп (тип 114-п)

До і післяпологовий бандаж забезпечує проникнення повітря за рахунок використання у виробі комфортного пористого матеріалу, і значно знімає навантаження з нижньої частини спини завдяки знімни..

584 грн.

Бандаж до- та післяпологовий із ребрами жорсткості Торос-Груп, тип 114

Бандаж застосовують під час вагітності для зменшення навантаження на нижню частину спини та в післяпологовий період для втягування живота. У період вагітності застосовують із 4-го до 9-го ..

483 грн.

Бандаж до- та післяпологовий Торос-Груп, тип 113

Бандаж застосовують під час вагітності для зменшення навантаження на нижню частину спини та в післяпологовий період для втягування живота. У період вагітності застосовують із 4-го до 9-го міс..

426 грн.

Бандаж допологовий Торос-Груп, TИП-110

Бандаж допологовий ТИП-110 дає змогу знімати навантаження з нижньої частини спини, а також захистить живіт від розтяжок. Перешкоджає утворенню гриж і опущенню органів. Бандажі допологові ТИП-..

367 грн.

Бандаж допологової для вагітних Lumbamed maternity, Medi (Німеччина)

Під час вагітності зростаючий живіт і приріст ваги зміщують центр ваги тіла майбутньої матері. В результаті збільшується навантаження на поперековий відділ хребта і таз, що часто призводить д..

2420 грн.

Бандаж дородовий Т-1118

виготовлений з повітря і вологопроникаючого матеріалу з високим вмістом бавовни, не викликає алергії і роздратування шкіри забезпечений міцною, зносостійкою застібкою «Велкро» під животом з..

908 грн.

Бандаж до і післяпологовий Трівес Т-1115

виготовлений з еластичного «дихаючого» трикотажного полотна, що не викликає роздратування шкіри має м'які панелі для комфортної підтримки живота забезпечений 2 пластиковими пластинами для ..

708 грн.


Бандажі

Бандаж для вагітних - необхідна річ до і після пологів

Фахівці всього світу радять застосовувати бандаж при вагітності і після народження малюка. Багато молодих людей не розуміють властивостей цього пристрою і відмовляються від нього. Сьогодні ми постараємося розповісти в чому суть цього механізму, його функції та параметри вибору.

Кожен з нас розуміє, що очікування малюка - це складний період, який супроводжується численними змінами. У багатьох жінок животик починає з'являтися на початку 20-го тижня і стрімко зростає, а є жінки з невеликим животом. Незважаючи на розмір округлості і період її появи фахівці рекомендують купити бандаж для вагітних.

В першу чергу, це ортопедичний виріб, який може значно полегшити життя вагітної. У сучасних аптеках і інтернет-магазинах ви можете побачити такі види:

 • Пояс - він дуже зручний, дозволяє самостійно визначати щільність облягання.
 • Трусики. Виріб одягається, як звичайна нижня білизна і має спеціальну вставку для підтримки животика.
 • Корсет. Незважаючи на те, що цей вид є в продажу його практично не використовують. Це пов'язано з тим, що він менш зручний і практичний.
 • Комбінований. Це універсальна модель. Бандаж до і післяпологовий виконаний з прогумованої тканини і має вигляд поясу.

Багатьом молодим жінкам гінекологи призначають такі вироби, але не розповідають для чого вони потрібні і які показання до застосування. Так ось серед основних показань виділяють:

 • Загроза викидня в період 2-3 триместру.
 • Сліди рубців в результаті кесаревого розтину (попередня вагітність і пологи).
 • Низьке розташування плаценти.
 • Остеохондроз.
 • Активний спосіб життя вагітної.
 • Болі у спині.
 • Повторна вагітність.
 • Багатоплідна вагітність.

Застосування таких ортопедичних пристосувань має масу позитивних сторін:

 • Бандаж до і післяпологовий знижує ризик виникнення розтяжок.
 • Знижується навантаження на органи малого тазу, ніг і хребет.
 • Забезпечується правильне розташування плода.
 • Поліпшується кровопостачання плода за рахунок того, що живіт піднімається.

Незважаючи на те, що виріб має масу позитивних сторін є і протипоказання, при якому категорично забороняється носити даний пристрій. Таким протипоказанням є - неправильне положення плода в порожнині матки.

Післяпологовий бандаж - запорука здоров'я матері

На превеликий жаль багато хто вважає, що основне завдання післяпологового бандажу - стягуючий ефект. Насправді, він забезпечує правильний кровообіг в органах малого таза. Якщо кровотік в організмі молодої мами буде порушений, то швидкого відновлення організму можна не чекати.

Післяпологовий бандаж купити можна в будь-якому місті України: в Києві, Одесі, Харкові та інших містах. При покупці варто звертати увагу на:

 • Матеріал виготовлення. Переважно, щоб матеріал був з високим відсотком натуральних ниток і забезпечував нормальний доступ повітря до тіла.
 • Не купуйте виріб б / у.
 • Ціна не показник. Такі вироби не можна обміняти або повернути. І дорогий виріб не завжди краще.
 • На внутрішній частині не повинно бути грубих швів і додаткових елементів.
 • Правильно підбирайте розмір.

Бандаж допологовий - визначаємо необхідний розмір

Щоб правильно вибрати розмір і радіти покупці, необхідно здійснити всього два виміри:

 1. Обхват талії.
 2. Обхват стегон під животиком.

Не купуйте виріб «на виріст». Всі моделі еластичні і розраховані на те, що ваш живіт буде рости.