Стілець для ванної та душу розбірний, регульований по висоті, зі спинкою ACSS00 OSD
-
- Виробник: OSD (Італія)
- Наявність: Є в наявності
- Модель:
- Бонусні бали: 99.95
1999 грн.
Стілець ACSS00 призначений для зручного та безпечного прийняття ванни та душу літніми, людьми з інвалідністю, ослабленим організмом та/або травмами опорно-рухового апарату.
Особливості:
- Практичний стілець для ванни і душу з дренажними отворами.
- Габаритні розміри сидіння становлять 50 х 35 см, висота спинки — 34 см, висота стільця регулюється від 36 до 53 см.
- Рама стільця виготовлена з легкого і міцного анодованого алюмінію, стійкого до корозії.
- На спинці і сидінні передбачені ручки для зручності транспортування стільця і безпеки користувача.
- 8 рівнів регулювання висоти залежно від потреб користувача.
- Гумові наконечники запобігають ковзанню.
- Розбірна конструкція рами дозволяє компактно скласти стілець для зберігання та транспортування без застосування додаткових інструментів та спеціальних фізичних зусиль. Завдяки розбірній конструкції вдалося зменшити розмір упаковки та заощадити на вартості доставки.
Технічні характеристики:
- Модель: ACSS00
- Різновид виробу: стілець зі спинкою
- Колір: білий
- Матеріал сидіння: гіпоалергенна пластмаса
- Матеріал каркаса: анодований алюміній
- Розміри сидіння, Ш х Г, (см): 50 х 35
- Висота виробу, (см): 36 – 53
- Висота спинки від сидіння, (см): 34
- Максимальне навантаження, (кг): 130
Гарантія: 12 місяців
Країна реєстрації бренду: OSD (Італія)
| Характеристика | |
| Тип | Сидіння для ванної |
| Призначення | Для людей з порушеннями опорно-рухового апарату |
| Вид | Стілець зі спинкою |
| Максимальне навантаження, кг | 130 кг |
| Матеріал | Гіпоалергенний пластик |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Висота | 36 – 53 см |
| Ширина сидіння | 50 см |
| Глибина сидіння | 35 см |
| Особливості | На спинці і сидінні передбачені ручки для зручності транспортування стільця і безпеки користувача |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна виробник | Китай |


































