Активний легкий інвалідний візок, складний ALTHEA
-
- Виробник: OSD (Італія)
- Наявність: Є в наявності
- Модель: 14446
- Бонусні бали: 3499.95
69999 грн.
Коляска ALTHEA для активних та прогресивних користувачів має унікальний дизайн, що поєднує в собі естетику та повний спектр налаштувань. Можна підібрати розміри, колір та додаткові опції на свій смак. Подвійна хрестовина в основі рами забезпечує додаткову надійність і дозволяє використовувати візок людям з вагою до 150 кг.
Особливості:
- Надлегкий активний візок зі складаною рамою з алюмінію.
- Простий в експлуатації. Компактний. З широким діапазоном налаштувань та опцій.
- Подвійна перекладина забезпечує додаткову стійкість та безпеку.
- Можливість подовжити раму до 6 сантиметрів.
- Бічні захисні щитки з якісного пластику.
- Можна використовувати з електроприводом. Інвалідний візок комфортний та маневрений, підходить для тих, хто хоче підтримувати активний спосіб життя.
- Стійкий та універсальний ALTHEA повністю виготовлений в Італії з високоякісних матеріалів.
Характеристики:
- Модель: ALTHEA
- Різновид: для дому та вулиці
- Матеріал рами: алюміній
- Колір рами: сірий, чорний, синій
- Матеріал сидіння та спинки: нейлон
- Ширина сидіння, (см): 34, 36, 38, 40, 42, 44 ,46, 48, 50
- Глибина сидіння, (см): 36, 38, 40, 42, 44, 46
- Висота сидіння від підлоги, (см): 38-52 (на вибір)
- Висота спинки, (см): 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45
- Вага, (кг): 17
- Максимальне навантаження, (кг): 150
Гарантія: 12 місяців
Виробник: Offcarr (Італія)
| Характеристика | |
| Тип | Інвалідні коляски |
| Категорія | Для дорослих |
| Призначення | Проблеми з опорно-руховим апаратом; Інвалідність |
| Вид | Активна |
| Конструкція | Підніжки знімні, регульовані |
| Максимальне навантаження, кг | 150 кг |
| Матеріал | Нейлон |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Висота | Висота сидіння від підлоги, (см): 38-52 (на вибір); Висота спинки, (см): 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45 |
| Ширина сидіння | 34, 36, 38, 40, 42, 44 ,46, 48, 50 см |
| Глибина сидіння | 36, 38, 40, 42, 44, 46 см |
| Особливості | Подвійна поперечина забезпечує додаткову стійкість та безпеку; Можливість продовжити раму до 6 сантиметрів |
| Колір | Сидіння: чорний; Рама: сірий |
| Вага | 17 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна виробник | Італія |



































