Середньоактивне крісло-коляска Invacare Action 3 NG
-
- Виробник: Invacare (Німеччина)
- Наявність: Є в наявності
- Модель: 14471
- Бонусні бали: 1249.5
Середньоактивне крісло-коляска Invacare Action 3 NG. Складана рама крісла колісного виготовлена з міцного алюмінієвого сплаву. Вага Action 3 NG всього 14,2 кг (у базовій комплектації), при цьому максимальна маса користувача може становити 125 кг. При зміні загальної висоти посадки та положення задніх коліс коляски є можливість регулювання кута нахилу вилок передніх коліс та встановлення їх перпендикулярно до площини руху (чого немає в аналогічних моделях інших виробників).Спинка комплектується знімною нейлоновою оббивкою. У нижній частині спинки знаходиться широкий ремінь, що дозволяє відрегулювати ступінь натягу спинки, що відіграє важливу роль у позиціонуванні користувача. Матриця задніх коліс дозволяє виконувати регулювання висоти сидіння коляски в 5 позиціях, а також змінювати положення задніх коліс щодо центру ваги. Ці налаштування впливають на «агресивність» або «стійкість» крісла колісного.
Особливості:
- Швидкознімні задні колеса
- Ергономічність та маневреність
- Зручне при транспортуванні та зберіганні
- Можливість встановлення протиперекидних пристроїв
- Матриця задніх коліс дозволяє регулювати центр ваги крісла колісного шляхом зміни позиції заднього колеса по горизонталі та вертикалі.
- Знімні регульовані за висотою підлокітники легко встановлюються в потрібне користувачу положення.
- За допомогою легкого натиску одним пальцем підніжка відкидається та знімається. Це значно спрощує процес пересадки з крісла колісного.
- Гальма крісла колісного мають важелі зі складаною конструкцією. Це значно зменшує ризик пошкодження шкіри стегон користувача при пересадці.
Характеристики:
- Ширина сидіння, мм: 380, 405, 430, 455, 480, 505
- Глибина сидіння, мм: 400
- Висота сидіння, мм: 385 – 510
- Висота спинки, мм: 430
- Габаритна ширина, мм: 570, 595, 620, 645, 670, 695
- Габаритна довжина, мм: 980 – 1105
- Загальна висота, мм: 820 – 1050
- Висота підніжки, мм: 330-460
- Габаритна ширина у складеному стані, мм: 295
- Висота підлокітника, мм: 200 – 280
- Максимальна маса користувача, кг: 125
- Маса виробу, кг: 13
Виробник: Invacare France Operations (Франція)
| Характеристика | |
| Тип | Інвалідні коляски |
| Категорія | Для дорослих |
| Призначення | Проблеми з опорно-руховим апаратом; Інвалідність |
| Вид | Середньоактивне |
| Конструкція | Поручні: знімні, регульовані; Підніжки: знімні, відкидні, регульовані |
| Максимальне навантаження, кг | 125 кг |
| Матеріал | Нейлон |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Висота | 82 - 105 см |
| Ширина сидіння | 38 - 51 см |
| Глибина сидіння | 40 см |
| Особливості | Матриця задніх коліс дозволяє виконувати регулювання висоти сидіння коляски в 5 позиціях, а також змінювати положення задніх коліс щодо центру тяжіння |
| Колір | Сидіння: чорний; Рама: синій |
| Вага | 13 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна виробник | Франція |


























