Вимірювач тиску автоматичний LONGEVITA BP-103H


   


Автоматичний тонометр BP-103H ТМ Longevita відноситься до високоточної домашньої медтехніки, за допомогою якої можна не тільки виміряти артеріальний тиск, пульс, а й відстежити аритмію.
Основні функції:
Точне вимірювання артеріального тиску в діапазоні від 0 до 300мм РТСТ
Вимірювання пульсу в діапазоні від 30 до 180 ударів в хв.
Додаткові функції:
Визначення аритмії
Дата та час
Ведення щоденника (функція пам'яті) для 2 користувачів
Співвідношення показників артеріального тиску до критеріїв ВООЗ
Визначення середніх даних вимірювання артеріального тиску і пульсу
Відмінні особливості
  • Манжета збільшеного розміру. Приладом можуть користуватися люди різної статури, в тому числі діти підліткового віку.
  • Пам'ять вимірювань. Програма розрахована на збереження даних останніх 60 вимірювань двох користувачів із зазначенням дати і часу.
  • Високоточний. Похибка вимірювання артеріального тиску становить не більше 3 мм РТСТ. Похибка показань пульсу не перевищує 5%.
  • Якісний. Корпус виконаний з міцного пластику. Манжета виготовлена з синтетичного гіпоалергенного волокна стійкого до тертя. Внутрішня камера розрахована на 9000 циклів нагнітання повітря.
Переваги автоматичного тонометра BP-103H ТМ Longevita
- Комфортна манжета. При нагнітанні повітрям виріб не викликає дискомфорту - м'яка окантовка мінімізує тиск на шкіру. Манжета виконана з приємного на дотик матеріалу, що не викликає роздратування шкірних покривів.
- Режим автоматичного вимкнення. Прилад самостійно відключається через 3 хвилини, якщо не було натиснуто кнопки.
- Живлення від батарейок. Для роботи тонометра досить чотирьох елементів живлення класу АА. Це робить прилад легким у застосуванні, їм можна користуватися в поїздці або на роботі в будь-якому зручному місці. Але є можливість використання адаптера мережі, який можна докупити окремо.
- Звукове сповіщення. Про закінчення процедури сигналізує звуковий сигнал.
Рекомендації по використанню
1-й Перед вимірюванням бажано провести 5-7 хвилин в повному спокої. Якщо напередодні була фізична активність (тренування, підйом по сходах і ін.) Або емоційне напруження, процедуру варто проводити не раніше, ніж через годину.
2-й Манжета фіксується на плечі, в 3-4см вище ліктьового суглоба.
3-й При вимірі рука повинна вільно лежати на столі, положення манжети - навпроти серця, м'яка трубка розташовується поблизу внутрішньої сторони руки.
4-й Під час зняття вимірів краще сидіти в розслабленій позі, відкинувшись на спинку крісла, не розмовляти, дихати рівно.
5-й Для запуску приладу досить натиснути одну кнопку. Процес нагнітання повітря займає кілька секунд, після чого на екрані з'являються результати вимірювання, які відразу ж можливо співвіднести з нормативами шкали ВООЗ.
Популярні запитання
Як з високою точністю контролювати тиск, якщо прилад з кожним наступним виміром видає новий результат? Манжета надіта правильно.
Такий збій в показаннях пов'язаний, швидше за все, з порушенням правил вимірювання. Повторно міряти тиск автоматичним тонометром можна не раніше, ніж через 5-8 хвилин, щоб кровообіг відновився (манжета в цей час знімається з руки). При атеросклерозі - з інтервалом в 10-15 хвилин. Перед вимірюванням потрібно 10 хвилин посидіти спокійно.
У комплектацію входить адаптер?
Ні, до даної моделі адаптер докуповується окремо.
Чи можливо підключення даної моделі до комп'ютера?
Ні. Якщо дана функція необхідна, зверніть увагу на тонометри від Omron, наприклад на модель M7 Intelli IT.


Характеристика
Пам'ять 2 х 60 вимірювань
Розмір манжети Збільшена (22-40 см)
Тип Тонометр автоматичний на плече
Гарантія 5 років
Додаткові функції Автовідключення;Визначення аритмії;Усереднення результатів АТ;Дата і час;Пам'ять для 2-х користувачів;Звукове сповіщення
Комплектація Елементи живлення (батарейки)
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Рекомендовані товари