Автоматичний тонометр OMRON M2 Classic з універсальною веерообразной манжетою 22-42 см і адаптером мережі

  • Omron (Японія)
  • Виробник  Omron (Японія)
  • Наявність:  Є в наявності
  • Модель:  M2 Classic

   


Автоматичний тонометр з манжетою на плече OMRON M2 Classic має такі особливості:

Великий дисплей, який дозволить чітко бачити результати (на дисплеї великі цифри, що зручно для людей похилого віку).

Пам'ять на 60 вимірювань. Артеріальний тиск змінюється протягом доби. OMRON оснастив свої тонометри пам'яттю достатнього обсягу. Дані зберігаються у відповідній комірочці пам'яті в зворотному порядку.

Індикатор правильної фіксації манжети. Тонометр забезпечений індикатором правильної фіксації манжети у вигляді зрозумілої користувачеві графічної піктограми. У разі неправильної її фіксації індикатор відобразить «ОК» всередині піктограми, вимірювання слід повторити, для отримання більш точного результату. Форма манжети, її якість, а також правильність її накладення - запорука отримання точного результату вимірювання.

Індикатор аритмії. Якщо під час вимірювання виявлена нерегулярність серцебиття, але результат достовірний, він виводиться на екран разом з індикатором аритмії.

Графічний індикатор рівня артеріального тиску (АТ) в тонометрах OMRON інформує користувача про стан АТ щодо норм міжнародних протоколів BHS і стандартів ВООЗ. Тонометри OMRON орієнтуються не на норми тиску в кабінеті лікаря (140/90), а на критерії, призначені для домашніх вимірювань (135/85). Значення, отримані в домашніх умовах, як правило, нижчі за ті, що отримані в кабінеті лікаря (через відсутність ефекту «білого халата»).

Завдяки наявності адаптера мережі в комплекті, можна не турбуватися про термін служби змінних елементів живлення, а робити виміри безпосередньо від мережі.

Універсальна віялоподібна манжета 22-42 см (підходить для середньої і великої руки).  Точність вимірювання на 35% залежить від якості манжети і від того, чи відповідає вона розміром руки (плеча). Віялоподібна Манжета (Fan-Shaped) - це манжета, форма якої нагадує віяло. Людська рука має конічну форму (довжина кола верхньої частини плеча більше, ніж нижній). Коли використовується звичайна манжета, біля ліктя неминуче утвориться порожній простір, а у верхній частині плеча манжета щільно прилягає до руки. Під час подачі повітря в манжету тиск розподіляється нерівномірно, і артерія пережимається в не повному обсязі. Для отримання точних результатів необхідно, щоб ділянку артерії, яку перетискає манжета, було повністю перекрито.

Для досягнення цієї мети OMRON використовує манжети особливої віялоподібної форми (Fan-shaped), яка забезпечує рівномірний розподіл тиску на всій ділянці артерії, що знаходиться під манжетою. Це є запорукою точного результату і зводить до мінімуму больові відчуття від здавлювання руки манжетою.

У комплект приладу входить: електронний блок, манжета компресійна 22-42 см, керівництво по експлуатації, чохол для зберігання, адаптер змінного струму, комплект елементів живлення, журнал для запису артеріального тиску, гарантійний талон.

Чи можна купити даний прилад в комплекті з ще більшою манжетою? Діаметр плеча 42 см. Виходить впритул. Як вона буде фіксуватися?
Тонометр розрахований на окружність руки від 22-х до 42 - х см включно. Манжета буде надійно триматися.
Потрібен тонометр для дуже худої жінки похилого віку. Універсальна манжета НЕ буде бовтатися?
Потрібно виміряти окружність плеча. Тоді Ви зможете правильно підібрати розмір манжети. Якщо рука дуже худа (менше 22 см), необхідно придбати педіатричну модель СS 2. Вона розрахована на 17-22 см включно.
Які способи оплати та доставки тонометра Omron по Україні?
Можлива оплата через Приватбанк, а також через Нову Пошту післяплатою. Відправка Новою поштою. При замовленні на суму від 1000 грн. доставка безкоштовна.


Характеристика
Пам'ять 60 вимірювань
Розмір манжети Універсальна/велика (22-42 см)
Тип Тонометр автоматичний на плече
Гарантія 5 років
Додаткові функції Визначення аритмії; Автовідключення
Комплектація Адаптер мережі (електромережа); Елементи живлення (батарейки)
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Рекомендовані товари