Автоматичний тонометр OMRON M2 Basic (RU) з веерообразной манжетою 22-32 см

  • Omron (Японія)
  • Виробник  Omron (Японія)
  • Наявність:  Є в наявності
  • Модель:  M2 Basic(RU)

   


Автоматичний тонометр з манжетою на плече OMRON M2 Basic має такі особливості:

Великий дисплей, який дозволить чітко бачити результати (на дисплеї великі цифри, що зручно для людей похилого віку).

Пам'ять на 30 вимірювань. Артеріальний тиск змінюється протягом доби. OMRON оснастив свої тонометри пам'яттю достатнього обсягу. Дані зберігаються у відповідній комірці пам'яті в зворотному порядку.

Індикатор аритмії. Якщо під час вимірювання виявлена нерегулярність серцебиття, але результат достовірний, він виводиться на екран разом з індикатором аритмії.

Графічний індикатор рівня артеріального тиску (АТ) в тонометрах OMRON інформує користувача про стан АТ щодо норм міжнародних протоколів BHS і стандартів ВООЗ. Тонометри OMRON орієнтуються не на норми тиску в кабінеті лікаря (140/90), а на критерії, призначені для домашніх вимірювань (135/85). Значення, отримані в домашніх умовах, як правило, нижчі за ті, що отримані в кабінеті лікаря (через відсутність ефекту «білого халата»).

Віялоподібна манжета 22-32 см. Точність вимірювання на 35% залежить від якості манжети і від того, чи відповідає вона розміром руки (плеча). Віялоподібна манжета (Fan-Shaped) - це манжета, форма якої нагадує віяло. Людська рука має конічну форму (довжина кола верхньої частини плеча більше, ніж нижній). Коли використовується звичайна манжета, біля ліктя неминуче утвориться порожній простір, а у верхній частині плеча манжета щільно прилягає до руки. При подачі повітря в манжету тиск розподіляється нерівномірно, і артерія пережимається не в повному обсязі. Для отримання точних результатів необхідно, щоб ділянку артерії, що перетискається манжетою, було повністю перекрито.

Для досягнення цієї мети OMRON використовує манжету особливої віялоподібної форми (Fan-shaped), яка забезпечує рівномірний розподіл тиску на всій ділянці артерії, що знаходиться під манжетою. Це є запорукою точного результату і зводить до мінімуму больові відчуття від здавлювання руки манжетою.

У комплект приладу входить: електронний блок, манжета компресійна 22-32 см, керівництво з експлуатації, чохол для зберігання, комплект елементів живлення, журнал для запису артеріального тиску, гарантійний талон.

Купити автоматичний тонометр Omron M2 Basic Харків, Київ, Одеса, Дніпро, Запоріжжя.

Часто задавані питання

Можлива робота від мережі. Адаптер є в комплекті.

Обсяг манжети тонометра OMRON M2 Basic: на відео в мережі говорять, що 22-32, а в описі значиться 22-42. Кому вірити?

22-42 см, як в описі.

Виробник Японія або КНР?

Бренд ОMRON - японський, але зібраний прилад в Китаї.

Через півтора року експлуатації порвалася рідна манжетка Omron M2. Обов'язково купувати оригінальну або підійде манжета Omron Intelli Wrap Cuff CW?

Теоретично дана манжета підходить до моделі Omron M2 Basic (RU), але практичних випробувань не проводилося. Достовірно невідомо, наскільки точним буде результат при вимірах з даним видом манжети.

Цей тонометр працює від мережі або тільки від батарейок?

Який тонометр Омрон показує найточніший результат?

Будь-прилад даної фірми може мати похибку до 3 мм.рт.ст. Це допустима норма.

Характеристика
Пам'ять 30 вимірювань
Розмір манжети Стандартна (22-32 см)
Тип Тонометр автоматичний на плече
Гарантія 5 років
Додаткові функції Визначення аритмії;Автовідключення
Комплектація Елементи живлення (батарейки)
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Рекомендовані товари