Автоматичний тонометр з манжетою 22-32 см і адаптером мережі OMRON M2 Basic (A-RU), Японія

  • Omron (Японія)
  • Виробник  Omron (Японія)
  • Наявність:  Є в наявності
  • Модель:  M2 Basic (А-RU)

   


Автоматичний тонометр з манжетою на плече OMRON M2 Basic має такі особливості:

Великий дисплей, який дозволить чітко бачити результати (на дисплеї великі цифри, що зручно для людей похилого віку).

Пам'ять на 30 вимірювань. Артеріальний тиск змінюється протягом доби. OMRON оснастив свої тонометри пам'яттю достатнього обсягу. Дані зберігаються у відповідній комірці пам'яті в зворотному порядку.

Індикатор аритмії. Якщо під час вимірювання виявлена нерегулярність серцебиття, але результат достовірний, він виводиться на екран разом з індикатором аритмії.

Графічний індикатор рівня артеріального тиску (АТ) в тонометрах OMRON інформує користувача про стан АТ щодо норм міжнародних протоколів BHS і стандартів ВООЗ. Тонометри OMRON орієнтуються не на норми тиску в кабінеті лікаря (140/90), а на критерії, призначені для домашніх вимірювань (135/85). Значення, отримані в домашніх умовах, як правило, нижчі за ті, що отримані в кабінеті лікаря (через відсутність ефекту «білого халата»).

Завдяки наявності адаптера мережі в комплекті, можна не турбуватися про заміну елементів живлення, а робити виміри безпосередньо від мережі.

Віялоподібна манжета 22-32 см. Точність вимірювання на 35% залежить від якості манжети і від того, чи відповідає вона розміром руки (плеча). Віялоподібна манжета (Fan-Shaped) - це манжета, форма якої нагадує віяло. Людська рука має конічну форму (довжина кола верхньої частини плеча більше, ніж нижній). Коли використовується звичайна манжета, біля ліктя неминуче утвориться порожній простір, а у верхній частині плеча манжета щільно прилягає до руки. При подачі повітря в манжету тиск розподіляється нерівномірно, і артерія пережимається в повному обсязі. Для отримання точних результатів необхідно, щоб ділянку артерії, яка перетискається  манжетою, було повністю перекрито.

Для досягнення цієї мети OMRON використовує манжету особливої віялоподібної форми (Fan-shaped), яка забезпечує рівномірний розподіл тиску на всій ділянці артерії, що знаходиться під манжетою. Це є запорукою точного результату і зводить до мінімуму больові відчуття від здавлювання руки манжетою.

У комплект приладу входить: електронний блок, манжета компресійна 22-32 см, керівництво по експлуатації, чохол для зберігання, комплект елементів живлення, мережевий адаптер, журнал для запису артеріального тиску, гарантійний талон.

Часто задавані питання


У чому різниця між Omron M2 Basic з мережним адаптером від аналогічного тонометра з універсальної манжетою? Є інші відмінності в комплектації?

Відрізняється лише манжета.

Скільки результатів вимірювань запам'ятовує даний тонометр? Знаходив інформацію, що зберігаються тільки останні виміри.

У новій моделі приладу вбудована пам'ять розрахована на 30 замірів. Але Ви маєте рацію, на деяких сайтах досі є описи знятих з виробництва застарілих тонометрів Omron.

Є моделі OMRON зі звуковим сигналом?

Ні, ця опція видалена з 2015 р. Доведено, що під час вимірювань звуковий сигнал може негативно позначитися на точності вимірів. Пацієнт чує, що пульс прискорений, починає нервувати, в результаті у нього короткочасно підвищується тиск, що спотворює кінцевий результат.

Чи підійде ця модель для вимірювання тиску доньці 12 років?

Так, якщо окружність руки 20-22 см.

Характеристика
Пам'ять 30 вимірювань
Розмір манжети Стандартна (22-32 см)
Тип Тонометр автоматичний на плече
Гарантія 5 років
Додаткові функції Визначення аритмії; Автовідключення
Комплектація Адаптер мережі (електромережа); Елементи живлення (батарейки)
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Рекомендовані товари