Лампа безозонова бактерицидна Праймед ЛБК-150Б


   


Безозонову бактерицидна лампа ЛБК-150Б - це надійна і компактна бактерицидна лампа, призначена для домашнього та промислового використання. Використовуючи її будинку, на дачі або в офісі, ви збережете здоров'я собі і своїм близьким. Особливо актуальне використання лампи в холодну пору року, коли імунна система людини ослаблена і потребує підтримки. Знищивши небезпечні бактерії і віруси, ЛБК-150Б допоможе вам заощадити на консультаціях лікарів і ліки.

Особливості:

  • Висока ефективність;
  • Всього за 30 хвилин ЛБК-150Б знищить до 99% грибків, цвілі, бактерій і шкідливих мікроорганізмів;
  • Максимум комфорту.

На відміну від класичної моделі у ЛБК-150Б скло покрито оксидом титану, який перешкоджає виділенню озону. Крім того, всередині безоозонової бактерицидної лампи є захисне покриття, що постійно підтримує рівень корисного випромінювання. А це означає, що вам більше не потрібно буде після кожного сеансу знезараження провітрювати приміщення, щоб позбутися від неприємного запаху озону.

  • Краща альтернатива хлоруванню; на відміну від процедури хлорування при застосуванні ЛБК-150Б не виділяються токсини. У той час як після обробки хлором у приміщенні утворюється значну кількість отруйних речовин, наприклад, діоксину (отрути, який пригнічує імунітет);
  • Можна використовувати в будь-яких приміщеннях.

Лампа ЛБК-150Б стане незамінною помічницею в домашніх умовах, в бактеріологічних лабораторіях, лікувальних установах, промислових цехах, на станціях переливання крові. Крім того, її застосування актуально в школах, дитячих садах, театрах, кіно та інших місцях, де постійно перебуває велика кількість людей.

Гарантія - 10 років!

Технічні характеристики:

Потужність 15 Вт
Тип T8
Цоколь G13
Напруга 220 В
Частота 50 Гц
Довжина хвилі 253,7 Нм
Лампочка, виробник "Delux" безозонова
Ресурс горіння лампи 8000 годин
Рекомендована площа приміщення не більше 30 м.кв.
Гарантія 10 років


Популярні запитання

До нас в квартирі жила жінка з кішками. Ми хочемо переїжджати з маленькою дитиною. Лампа допоможе усунути сліди перебування тварин? І скільки потрібно сеансів, щоб знезаразити приміщення?
Прилад вбиває 99% вірусів, грибків і бактерій. Для дезінфекції досить одного сеансу тривалістю 30 хвилин.
Лампа вбиває цвіль? Живемо на першому поверсі і у ванній постійно заводиться цвіль на стінах. Скільки ламп досить для обробки квартири?
Так, даний прилад вбиває віруси, бактерії, пліснявий грибок. Крім того, він сприяє профілактиці вірусних інфекцій. Що стосується кількості ламп, необхідних для обробки всієї квартири, то ця цифра залежить від розмірів приміщення. Дана модель очищає повітря об'ємом 30 м³. Це відповідає 10 м² площі при висоті стель 3 м.


Характеристика
Площа приміщення, м² до 30
потужність 15 Вт
Тип лампи Безозонова
Тип Бактерицидні лампи
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Рекомендовані товари