Витратні матеріалиЛанцети Wellion Calla 28G, 50 шт.

Зверніть увагу, упаковка ланцетів змінена дистриб'ютором. Актуальна упаковка ланцетів - герметичний пакет. Ланцети Wellion 28G (0, 33 мм), 50 шт. Стерильні одноразові ланцети Wellion Ланц..

160 грн.

Ланцети Wellion Calla 33G, 50 шт.

Зверніть увагу, упаковка ланцетів змінена дистриб'ютором. Актуальна упаковка ланцетів - герметичний пакет. Стерильні одноразові ланцети Wellion. Ланцети виробництва Wellion приємно здивують..

120 грн.

-16%

Тест-смужки GluNeo Lite (ГлюНео Лайт), 50 шт

Тест-смужки підходять для глюкометра GluNeo Lite. В упаковці 50 штук (2 по 25 шт.) Смужки призначені для вимірювання глюкози в крові...

419 грн. 499 грн.

Тест-смужки Longevita, 50 шт.

Тест-смужки Longevita 50 шт Тест смужки Longevita є витратним матеріалом для глюкометрів цієї ж фірми і дозволяють людям з діагнозом "діабет" самостійно контролювати рівень глюкози в крові...

399 грн.

Тест-смужки Smart 50 шт. Longevita

Тип товару - тест смужки; Призначення - для вимірювання рівня глюкози в крові; Сумісні з глюкометрами Longevita Smart; Кількість в упаковці - 50шт .; Не вимагають кодування...

450 грн.

Тест-смужки Wellion Calla Light, 50 шт

Тест-смужки Велліон Каллен (Wellion Calla) №50 Тест-смужки упаковані в тубуси по 50шт. Після розпакування придатні 6 місяців, з дати, зазначеної на упаковці. Тест-смужки Wellion Calla Lig..

399 грн.

Тест-смужки Wellion Luna Duo холестерин, 5 шт.

Тест-смужки для вимірювання холестерину Wellion Luna Duo...

499 грн.

Тест-смужки Wellion Luna Duo, 50 шт.

Тест-смужки Велліон Луна підходять тільки для системи вимірювання рівня цукру і холестерину в крові Wellion LUNA Duo. Wellion LUNA Duo - це високотехнологічна тест-смужка, яка складається з ..

570 грн.

Ланцети стерильні diaWin, 100 шт

Універсальні ланцети, в упаковці 100 шт...

175 грн.

Тест-смужки Bionime Rightest GS 300, 50 шт

Особливості: Конструкція тест-смужок розроблена таким чином, щоб запобігти потраплянню будь-якого забруднення в зразок крові. Завдяки спеціальній формі, забезпечується відсутність контакту шк..

482 грн.

Тест-смужки Bionime Rightest GS 550, 50 шт

Особливості: Конструкція тест-смужок розроблена таким чином, щоб запобігти потраплянню будь-якого забруднення в зразок крові. Завдяки спеціальній формі, забезпечується відсутність контакту ш..

482 грн.

Тест-смужки GluNeo (ГлюНео), 50 шт.

Тест-смужки GluNEO призначені для вимірювання кількості глюкози в крові, підходять для використання разом з глюкометром однойменної моделі. Система відкалібрована для отримання показників, ек..

390 грн.


Витратні матеріали

Вибираємо разом кращі тест-смужки для глюкометра

У домашній медтехніці важливе місце займають тест-смужки на визначення рівня глюкози. За великим рахунком глюкометр повинен зберігатися в аптечці поряд з градусником і тонометром. Він потрібний не тільки хворим на діабет, а й здоровим людям, небайдужим до свого здоров'я. Ви можете самостійно купити тест смужки для глюкометра, щоб регулярно проводити контроль над рівнем цукру. Це зручно, потім не потрібно вистоювати черги в поліклініках, сів у домашнє крісло, провів тест і готово.

Тест смужки на цукор, що це?

Глюкотест виглядає як тестові смужки, його призначення - визначення рівня глюкози в крові. Вони безпечні, ефективні і прості в застосуванні. За умови правильного зберігання дають вірний результат.

Виконано з нетоксичного пластику довжиною 5 - 7 см, на який нанесений заздалегідь підготовлений лабораторний реактив.

Щоб провести тест потрібно зовсім небагато свіжої капілярної крові з пальця, забір якої відбувається за допомогою одноразового ланцета. Пристосування оснащено індикаторами достатньої кількості крові. Вони реагують на нього зміною кольору. В разі помилки лунає звуковий сигнал. Додаткові шари захищають область проведення аналізу. Завдяки чому діабетик (або здорова людина) може зробити експрес тест практично в будь-якому місці.

Рекомендуємо купити тест смужки на глюкометр тієї ж марки. Тоді прилад зможе точно прореагувати на їх правильне введення (є спеціальні контактні насічки, релевантні відповідному вимірнику).

Критерії вибору тест-смужок і супутніх товарів

Перш ніж купити тест-смужки для глюкометра потрібно з'ясувати - чи підходять вони для вашого вимірювача.

Бажано використовувати профільне обладнання та витратні матеріали від провідних компаній.

На нашому сайті представлені наступні тест-смужки для проведення домашніх глюкотестів:

  • Bionime Rightest GS 300, 50 шт. Підходять до Rightest GM110.

Конструкція запобігає потраплянню сторонніх потраплянь, в тому числі частинок шкіри, в зразок крові.

Електрони зроблені із золота, що забезпечує точну передачу даних без будь-яких спотворень.

  • Bionime Rightest GS 550. Призначені для глюкометра Rightest GM550. Ціна вказана за 50 штук.
  • GluNeo (ГлюНео) і ГлюНео Лайт, по 50 шт.
  • Longevita для однойменного апарату. 50 шт. за 399 грн.
  • Smart, 25 шт. Longevita. Це бюджетний варіант. В Україні вони коштують 144 грн. за 25 шт .; 50 шт. - 216 грн. Матеріали потрібно використовувати протягом 90 днів з моменту відкриття упаковки (це правило відноситься до всіх тест смужок).
  • Чи не потребують кодуванні Wellion Calla Light для глюкометрів Wellion Calla Light і Wellion Calla Mini.

У Києві, Харкові та інших великих містах ви можете також придбати ланцети Wellion Calla 28G (для більш товстої шкіри) з супертонким заточуванням кінчика голки, 50 шт; Wellion Calla 33G; ланцети стерильні diaWin, 100 шт, а також тести для вимірювання рівня холестерину в крові.

Щоб використовувати індикаторні тест-смужки для глюкометра і ланцети не потрібні спеціальні знання і медична освіта. Справитися з ними зможе будь-хто, просто читайте інструкцію. Вибирайте якісні і не дорогі товари для здоров'я за допомогою нашого сайту. Будьте здорові!