Інсулінові голкиУніверсальні голки Wellion MEDFINE plus для інсулінових шприц-ручок 6мм (31G x 0,25 мм)

Універсальні голки Wellion MEDFINE plus для інсулінових шприц-ручок були розроблені спеціально для полегшення оптимальної терапії цукрового діабету. Особливості: підходять до всіх шприц-руч..

469 грн.

Універсальні голки Wellion MEDFINE plus для інсулінових шприц-ручок 8мм (31G x 0,25 мм)

Універсальні голки Wellion MEDFINE plus для інсулінових шприц-ручок були розроблені спеціально для полегшення оптимальної терапії цукрового діабету.  Особливості: підходять до всіх шпр..

469 грн.

Голки для інсулінових шприц ручок diaWin, 6мм (універсальні)

Універсальні голки для інсулінових шприц-ручок 31G (0.25 мм) х 6 мм. В упаковці 100 штук. Сумісні з більшістю інсулінових ручок таких як ClikSTAR; Solostar; JuniorSTAR; Kwikpen; Humapen Memoi..

351 грн.

Універсальні голки для інсулінових шприц-ручок, 8 мм (100шт)

Універсальні голки для інсулінових шприц-ручок 30G (0.30 мм) х 8 мм. В упаковці 100 штук. Сумісні з більшістю інсулінових ручок таких як ClikSTAR; Solostar; JuniorSTAR; Kwikpen; Humapen Me..

399 грн.


Інсулінові голки

Голки для глюкометра: види та особливості застосування

Людям, які страждають від діабету, необхідно мати при собі інсулінові голки для шприц-ручок. Вони дозволяють безболісно ввести під шкіру необхідну дозу інсуліну. Ланцети (одноразові голки) забезпечують стерильність процедури, дозволяючи використовувати сам шприц-ручку необмежену кількість разів.

Ви можете придбати даний видатковий матеріал за вигідними цінами в нашому інтернет-магазині.

Інсулінова голка - що це таке?

Це складова частина шприц ручки, яка зовні нагадує звичайну автоматичну ручку, з тією різницею, що її картридж містить не чорнило, а 100-300 одиниць інсуліну. Перевага даного приладу в тому, що він дозволяє самостійно регулювати кількість глюкози в крові. Людина без сторонньої допомоги може зробити собі ін'єкцію.

Завдяки сучасній технології електрополірування, голочки дуже гладкі, ними легко і безболісно робити прокол. Тій же меті служить тристороння заточка кінця ланцета. Багато моделей додатково покриті шаром силікону для максимально м'якого входження під шкіру, наприклад, універсальні пристосування Wellion MEDFINE plus.

Внутрішній діаметр ланцетів максимально розширено для введення оптимальної дози ліків через найбільш тонке пристосування.

Стерилізація відбувається за допомогою гамма-опромінення.

Види голок для глюкометра

Зазвичай ін'єкційні елементи універсальні і підходять до всіх шприц-ручок від провідних виробників, таких як: ClikSTAR; NovoPen 3/4/5; Solostar; JuniorSTAR; Kwikpen; Humapen Memoir; HumaPen Luxura HD; HumaPen Luxura; HumaPen Savvio; HumaPen Ergo II; BerliPen Areo, BerliPen Junior та інших.

Універсальні моделі мають стандартний розмір і структуру різьблення на внутрішній частині канюлі, що дозволяє легко приєднувати їх до шприц-ручок.

Розрізняються голки для глюкометра в основному тільки по довжині, щоб задовольняти індивідуальні потреби користувачів.

У нашому інтернет-магазині "Ортосервіс" можна придбати різні моделі, розраховані на виконання ін'єкцій:

  • дітям і підліткам;
  • дорослим з різною вагою і статурою.

Довжина голок коливається від 6-8 до 10-12 мм. Відповідно для дитини потрібно вибирати найменший розмір, 6 мм. Жінкам підійде 8-10 мм (в залежності від щільності шкіри), чоловікам, які займаються фізичною працею, - 12 мм.

Як правильно використовувати інсулінову голку?

Щоб ввести ліки правильно, перед застосуванням ланцета ознайомтеся з інструкцією.

Перед тим, як інсулінові голки купити в Києві, важливо заздалегідь проконсультуватися зі своїм лікарем щодо відповідного розміру. Провідні виробники маркують свою продукцію різним кольором, щоб ви "на око", могли вибрати правильну довжину ланцета.

Не забудьте зняти захисний ковпачок безпосередньо перед проколом.

Після використання обов'язково безпечно утилізують проколюватель, скориставшись спеціальним контейнером (мається на кожному комплекті).