ГлюкометриАкційний набір Глюкометр GluNeo Lite (ГлюНео Лайт) + 50 тест-смужок

Вигідна пропозиція: глюкометр GluNeo Lite пр-ва Infopia (Південна Корея) пропонується з комплектом з 50 тест-смужок для точного визначення рівня цукру в крові. Комплект готовий до використанн..

899 грн.

Акційний набір Глюкометр Wellion Calla Light з 50 тест-смужками в комплекті

Технічні характеристики: - дисплей: великий з підсвічуванням, чіткі цифри; - тривалість вимірювання (сек): 6; - пам'ять: 500, 1 середні, 7, 14, 30, 60 і 90 днів; - індивідуальний сигнал о..

920 грн.

Акційний набір Глюкометр Wellion Luna Duo + тест-смужки №25шт. (Глюкоза) + тест-смужки №5 (холестерин)...

З приладом Wellion LUNA Duo можна вимірювати не тільки рівень глюкози, а також рівень загального холестерину в крові - Wellion LUNA Duo пропонує обидва варіанти. На Ваш вибір глюкометр пропо..

1310 грн.

Глюкометр GluNeo Lite

Комплектація: Глюкометр тест-смужки 10 шт. GluNeo Lite ланцетний пристрій ланцети 10 шт. Інструкція по експлуатації журнал пацієнта елемент живлення 1 шт.Футляр Технічні характеристики:Точніс..

420 грн.

Глюкометр Smart Longevita

Основні переваги глюкометра Смарт дуже зручний в застосуванні і легкий в освоєнні; відмінно підійде для дітей, так як йому необхідно зовсім невелика кількість крові для вимірювання, а саме..

433 грн.

Глюкометр Wellion CALLA Light

Глюкометр Wellion Calla Light - це апарат виконаний в сучасному дизайні, простий у використанні, зручний, спеціальна форма, дисплей ідеально підходить для читання, на поверхні не ковзає, крім..

650 грн.

Акційний набір Глюкометр Wellion Calla Light + 50 тест-смужок + 50 ланцетів, (Австрія)

Технічні характеристики: - дисплей: великий з підсвічуванням, чіткі цифри; - тривалість вимірювання (сек): 6; - пам'ять: 500, 1 середні, 7, 14, 30, 60 і 90 днів; - індивідуальний сигнал о..

799 грн.

Глюкометр Bionime GM550 (Швейцарія)

Особливості: Просте управління однією кнопкою Великий дисплей з логічними підказками Ключова перевага: найкраще співвідношення - доведена точність / ціна системи контролю Оптимальний набір ф..

869 грн.

Глюкометр GluNeo

Особливості: Стильний дизайн. Чотири режими вимірювання рівня глюкози в крові: можливість встановлювати позначку вимірювання до або після їжі, після прийому ліків, після вправ. Будильник (4 р..

569 грн.

Глюкометр Rightest GM 110 (Bionime, Швейцарія)

Особливості: Просте управління однією кнопкою Великий дисплей з логічними підказками Ключова перевага: найкраще співвідношення - доведена точність / ціна системи контролю Оптимальний набір фу..

814 грн.

Глюкометр Wellion Calla Mini, (Австрія)

Зручна форма, комфортний для зчитування дисплей та інші додаткові функції, полегшують життя з діабетом і роблять глюкометр Wellion CALLA Mini незамінним помічником в повсякденному житті. Глю..

450 грн.